Tenisový kemp Březnice - červen 2022

Další jarní tenisový kemp proběhl ve dnech 10. až 12. června 2022. Tento víkend věrně kopíroval předchozí květnový turnus. Tenisový areál Jiřího Veselého v Březnici na Příbramsku tentokrát přivítal i nové dospělé hráče, kteří se chtěli vyrovnat svým malým tenistům. Nadýchali přátelskou a sportovní atmosféru našeho kempu a v neděli nechtěli odjet domů :-)

Celý víkend panovalo nádherné letní počasí. Pět tenisových skupin naplňovalo celkem 22 hráčů (6 dospělých, 10 dětí z kategorie mladší/starší žáci i dorost a v neposlední řadě i 6 hráčů z mini tenisu).
 
Jako obvykle se v dopoledních i odpoledních tenisových blocích střídaly tréninky se sparingy. Hladina vody v bazénu však nezůstala tentokrát klidná. Děti ji zvládaly zčeřit hned několikrát denně. Plachta tenisového trenažeru byla celý víkend též v kurzu a stín pod velkou lípou chránil dětské hlavičky při jejich trénincích koordinačních schopností.

Image

V sobotu odpoledne se již rozehrál tenisový turnaj s názvem „TIEBREAK CUP“.  První místo v kategorii „PROFÍCI“ získala Tereza K. Kategorii „MINI TENIS“ ovládla Emily V. Novou kategorii „LOSER CUP“ obsadil Marek J. a „SPECIÁLNÍ ZÁPASY“ vyhrála Viki K. a Eliška F. Všem výhercům blahopřejeme k prvním místům. Ostatním účastníkům děkujeme za jejich snahu a bojového ducha. Vyhodnocení turnaje proběhlo v neděli dopoledne a všichni zúčastnění si odnesli nějakou cenu.

Sobotní večer byl věnován malým dětem ve formě diskotéky a stezky odvahy, kterou jim skvěle připravili mladší žáci. Nejen že umí hrát tenis, ale jsou i nebojácné!

Nedělní den jsme strávili stejně jako sobotní – tedy tenisem. Součástí nedělního odpoledne byl ještě „TURNAJ ČTYŘHER“, ze kterého si poháry odnesli David E. a Vojta N.

Děkujeme trenérům Vojtovi U. a Mílovi B. a těšíme se na týdenní prázdninové kempy, které máme před sebou.

Fotografie z celého víkendu si můžete prohlédnout zde na Google photo.

Tým Tenis Akademie Bálek