Tenisový kemp Březnice - květen 2022

Druhý kemp v roce 2022 a 72. kemp v pořadí proběhl o víkendu 20. – 22. května v areálu Jiřího Veselého v Březnici na Příbramsku.

Tento areál splňuje veškerá očekávání tenisových hráčů. Pět antukových tenisových dvorců zasazených v nádherně vzrostlé zelené zahradě, dva kurty s umělým povrchem v kryté hale, komfortní ubytování a chutné jídlo.

Tenisové tréninky od rána do večera, profesionální trenéři a báječná atmosféra. Co víc si přát od jarních sportovních dní.

V pátek večer po večeři a společném zahájení kempu, začaly první tenisové sparingy, které předčasně ukončila bouřka. Nicméně to byl první a poslední déšť v průběhu celého víkendu. Sparingy tedy pokračovaly v pátek večer ve vnitřních halách.
Image
V sobotu ráno, po rozcvičce a snídani ve formě švédských stolů, začal první tříhodinový tenisový blok. 7 skupin trénovalo se třemi trenéry. Tréninky se střídaly se sparingy i celé odpoledne až do šesti hodin do večera. Již v průběhu odpoledního bloku se rozehrával speciální turnaj tohoto kempu a to TIEBREAK CUP BŘEZNICE. Celkem se naplnili čtyři kategorie: Minitenis, Babytenis + mladší žáci, Profíci a Reprezentace. Přihlásili se jak děti, tak dospělí hráči a turnaj se dohrával ještě ve večerních hodinách. Výsledky jednotlivých kategorií:

Minitenis: 1. Sofie Z., 2. Viki Z., 3. Gábinka F.
Babytenis: 1. Eliška F., 2. Kačka B., 3. Mikuláš B.
Profíci: 1. Miloš B., 2. Tereza B., 3. Lucka F.
Reprezentace: 1. Robin H. a 2. Vojta N.

Po sobotních utkáních následovalo báječné večerní grilování při západu slunce. Večerní program byl věnován malým dětem ve formě diskotéky a stezky odvahy, kterou pro ně perfektně připravili starší žáci. V neděli ráno po rozcvičce a snídani začaly další tréninkové hodiny. Po dopolední svačince proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů turnaje TIEBREAK CUP. Věnováno bylo celkem: 4 zlaté poháry, 8 medailí a 3 plakety. 20 diplomů a dále pak pěkné ceny od našich sponzorů. Po nedělním poledním klidu se uskutečnil ještě druhý turnaj tohoto kempu a to TIEBREAK CUP 4HRA. Vítěznou dvojicí se stali Vláďa H. a Adéla Š. Vyhodnocení tohoto turnaje proběhlo současně s ukončením kempu v neděli v odpoledních hodinách.

Všem děkujeme za jejich vítězství, snahu, sportovní nadšení, skvělou náladu a těšíme se zase příště na viděnou. Další kemp proběhne v červnu a pak v září 2022. Děkujeme trenérovi Vojtovi, Ivanovi i Mílovi.

Fotografie z celého víkendu si můžete prohlédnout zde na Google photo.

Tým Tenis Akademie Bálek