Zimní tenisový kemp Březnice - leden 2024

První víkendový kemp v roce 2024 proběhl už v zimě, 12. – 14. ledna 2024 v naší stále navštěvované Březnici na Příbramsku. Celkem 16 hráčů trénovalo ve čtyřech skupinách celý víkend.

Abychom stoprocentně využili tréninkový čas, začínali jsme tentokrát s tenisovými tréninky ještě před snídaní. Jedna skupina dospělých a jedna skupina mládeže začínala s tenisem už v sedm hodin ráno. Teprve po prvním tenisovém bloku následovala zasloužená snídaně formou švédského stolu.

Menší děti měly budíček po půl osmé a první tréninky už od osmi hodin. I tato skupina snídala až po prvních tenisových úderech. Trénovalo se ve dvou krytých halách a na trenažeru. Součástí tréninků bylo i balanční a koordinační cvičení spojedné s fyzičkou. Krátké tenisové pauzy jsme vyplňovali sledováním naučných tenisových videí. 

Image

Po obědě a krátké polední pauze pokračovaly tenisové tréninky a dvě skupiny strávily odpoledne v nedalekém wellness/bazénu v resortu Equitana. Po sobotní večeři probíhal "noční tenisový turnaj", který musel být přerušen v jedenáct hodin večer a dohrával se až v neděli dopoledne. Celý turnaj vyhrála Kačka B. V neděli probíhalo vše stejně jako v sobotu, jen mini/baby tenis měl v odpoledních hodinách svůj závěrečný turnaj, který vyhrál a svůj první pohár si odvezl Míša K. Skupina dospělých a žáků strávila nedělení odpoledne v bazénu a sauně v již zmíněné Equitaně. 88. tenisový kemp skončil v neděli ve čtyři hodiny závěrečným vyhodnocením všech turnajů.

Děkujeme všem hráčům za jejich píli, nasazení a sportovního ducha, kterého projevili v sedm hodin ráno na kurtě.

Poděkování patří i trenérům Mílovi a Oldovi. Fotografie z tohoto kemp si můžete prohlédnout zde na Google fotky.

Tým Tenis Akademie Bálek