Letní tenisové kempy Březnice 2022

V červenci a v srpnu 2022 proběhly naše dva prázdninové tenisové kempy ve sportovním areálu Jiřího Veselého - ve Vitality v Březnici na Příbramsku. Tento areál máme všichni ve veliké oblibě a stále se těšíme na zeleň, která areál obklopuje, a nádherné západy slunce. Pět venkovních antukových kurtů bylo připraveno v bezvadném stavu a dvě haly nám dopřávaly chvilkový chlad při vydařeném letním počasí.

Program kempu začínal vždy ráno v půl osmé budíčkem, po kterém následovala ranní rozcvička. Po snídani ve formě švédských stolů, v devět hodin, odstartoval denní tenisový program. Celkem 7 skupin se dělilo mezi třemi trenéry a dopolední i odpolední bloky se střídaly s tréninky s trenéry a sparingy. V průběhu celého týdne však tréninky doplňovaly vyhlášené turnaje. Když nám počasí přálo - využívali jsme venkovní bazén v areálu. Nahrávací stroj Merkur zpestřoval tréninkové klání každý den. V závěru dne byl povinný 2km výběh na nedalekém ovále.

Někteří registrovaní hráči našeho klubu se zúčastnili i registrovaného turnaje, který probíhal naproti na kurtech u řeky. Druhý termín kempu s námi areál sdílel i kemp Zumby/trampolín a naše děti nalezly v trampolínách i v tancování další druh zábavy, která je upoutala. Krátká videa naleznete níže v google fotkách.

Image


Zpestřením obou kempů se nově stal závod "BĚHATLON", který si našel také své vítěze. Nejlepší běžecký čas a nejvíce bodů na terči získali Matěj H. a David E. Matěj mezi náročným běháním zasáhl terč takto: 4 b., 5 b., 6 b. a 8 b. David zasáhl terč takto: 7 b., 8 b., 9 b. a 9 b. Z řad dospělých byli úspěšní Michal F. a Jana B. Další novou soutěží, vyhlášenou hned na začátku kempu, se stal závod o nejvíce odehraných sparingů. Tuto soutěž o "Nejaktivnějšího tenisového hráče" vyhrál Jiří V. Za celý kemp odehrál nad rámec svých tréninků a sparingů, dalších 19 sparingů.

Kempy byly tenisově velmi bohaté. Kromě již zmíněných nových soutěží si hráči zahráli další kempové turnaje. Do turnajů se zapojili téměř všichni a kdo se chtěl více zaměřit na zlepšení své tenisové techniky - vynechal turnaje a trénoval s trenérem.

Vítězové turnaje Roland Garros: Vojta N.  

Vítězové turnaje Wimbledon 4hra: Vojta N. a Robin H. / Robin H. a Vojta P. 

Vítězové turnaje Wimbledon Mini tenis 2hra: Sofie Z.

Vítězové Tiebreak Cup turnaje 4hra: Eliška F. a David E. 

Vítězové 2hra Mini tenis: Tomáš H. / Emily V.

Závěrečný turnaj Šampiónů 4hra: Robin H. a Vojta N.

Všem vítězům, poraženým i zúčastněným gratulujeme k jejich pohárům a medailím.

Pro malé tenisové hráče jsme poslední kempový večer uspořádali diskotéku, na kterou navazovala noční bojová hra. Oba kempy se skvěle vydařily, děti i ostatní hráči se po téměř roce opět setkali nebo poznali nové tenisové kamarády. 

Nyní nás čekají ještě dva podzimní víkendové kempy a těšíme se na stálé, ale i nové tenisty.

Fotografie z kempu 17. - 22. 7. 2022 naleznete zde na  Google fotky. Fotografie z kempu 7. - 12. 8. 2022 naleznete zde na Google fotky.

Děkujeme našim profesionálním trenérům Mílovi, Ivanovi, Oldovi a Natálce.Též děkujeme sponzorům: firmám Decathlon, Erbes, Mall.cz, Majaland Praha, Pop Airport a Lego za hodnotné dárky a ceny do turnajů. Zároveň děkujeme celému personálu areálu Vitality!  

Tým Tenis Akademie Bálek