Letní příměstský kemp Kralupy nad Vltavou 2022

Prvním prázdninovým kempem roku 2022 se stal letní příměstský tenisový kemp v Kralupech nad Vltavou v termínu od 11. do 15. července 2022. Tenisový program probíhal každý den v týdnu od pondělí do pátku v čase od 8,00 do 16,00 hod. Kempu se zúčastnilo celkem 12 dětí ve věku od 5ti do 11ti let. Děti byly rozděleny do třech výkonnostních skupin a celý týden se věnovaly tenisovým a sportovním aktivitám.

Dopolední program byl vždy výhradně věnován tenisovému hraní. Po ranní rozcvičce děti střídaly tréninky s trenérem Mílou a sparingy mezi sebou. Získanou tenisovou techniku pak uplatňovaly při výměnách a zápasech se svými sparingovými protihráči. Na kurtech nechyběl ani oblíbený tenisový trenažer pro drilování správných tenisových úderů a hraní různých tenisových her. Po obědě a krátké klidové pauze probíhal každý den jiný sportovní – doprovodný program.

V pondělí děti využily přilehlý ovál a sportovaly se svými koloběžkami, in-line bruslemi, skaty apod. V úterý hráči vyzkoušeli netradiční sporty, třeba beachtenis. Ve středu se pak na hodinku stali kapitány a kormidelníky lodě plující po Vltavě. Protože ve čtvrtek panovalo horké počasí, celá skupina se odebrala na místní městské koupaliště a užívala si vodní radovánky. V závěru týdne, v pátek, probíhal celé odpoledne závěrečný tenisový turnaj a olympiáda. Všechny děti si z kempu odnesly medaili buď za umístění nebo za účast, diplom a drobnou cenu.

Image

Přejeme všem dětem příjemný zbytek prázdnin a příští rok se těšíme na viděnou se stálými i novými hráči tenisu.

Fotografie z příměstského kempu si můžete prohlédnout zde na Google fotky.

Tým Tenis Akademie Bálek