Jarní tenisové kempy Březnice 2023

Jarní tenisovou sezónu odstartoval první kemp v květnu, na který navázal druhý kemp v červnu. Opakovaně se rádi vracíme do tenisového areálu Jiřího Veselého v Březnici na Příbramsku, kde máme výborné podmínky.

Pět profesionálních venkovních antukových kurtů a dvě kobercové haly byly v nepřetržitém provozu od rána do večera. Čerstvá jarní zeleň a hlad po pohybu, sportu a tenisu. Bezvadné počasí a skvělá atmosféra........

Prvního kempu se účastnilo celkem 31 hráčů s převahou dospělých tenistů, druhého kempu se účastnilo celkem 19 hráčů s převahou dětských tenistů a tenistek. Na obou našich kempech jsme přivítali mezi sebe mnoho nových hráčů, ať už pokročilých nebo začátečníků.

Oba víkendy se nesly v duchu tréninků, sparingů, ale i náročných tenisových turnajů.
Image

Kategorie MINITENISU odehrála o květnovém víkendu celkem 28 utkání v rámci třech turnajů mezi spřátelenými kluby. Jednoznačnou vítězkou se stala Adélka Č. Pomyslnou bednu vždy obsadili hráči z naší akademie: Terezka J., Verunka B. a Míša K. 
V červnu se pak o víkendu odehrál registrovaný turnaj "PŘEBORNÍK StčTS 2023" se 12ti účastníky z různých krajů ČR. Vítězem tohoto turnaje se stala opět Adélka Č. z naší akademie. Velká gratulace!!!

V rámci našeho kempu se odehrály i další turnaje pro závoďáky, profesionály i amatéry: Super Tiebreak Cup, 4HRY, jednotlivci.....

Kdo nepoměřoval své síly se soupeřem na turnaji, trénoval s trenérem a sparingoval a to i s nahrávacím strojem nebo tenisovým trenažerem. Tříhodinové dopolední i odpolední bloky nechaly "vyhladovět" snad každého. Večerní grilování bylo, je a bude vždy velice oblíbenou částí našich kempů.  

81. a 82. kemp jsme zakončili v neděli kolem 16 hodiny. Rozdali jsme všem výhercům krásné poháry a medaile a rozjeli se do svých domovů.

Děkujeme trenérům Natálce V., Vojtovi U. a Mílovi B. a těšíme se na prázdninové kempy, které jsou za dveřmi!

Fotografie z obou víkendů si můžete prohlédnout zde na Google photo.

Tým Tenis Akademie Bálek