logo
banner

Ohlasy na naší akademii

Vážení a milí Bálkovi a všichni ostatní tenisoví nadšenci,

chtěli bychom Vám moc a moc poděkovat a tenisový kemp v Březnici. Marek přijel nadšený, celou cestu domů nám líčil celotýdenní program. Klobouk dolů, děti se rozhodně nenudily ani minutku. Jsme moc rádi, že Vaše nadšení neupadá a že se našim nejmenším věnujete se stálým nasazením a úsměvem na rtech.
Díky, díky, díky Antošovi

Praha, 14.8.2018


Milá Tenis Akademie Bálek,

děkuji za krásný týden. Jak jsme se shodly s Míšou, v pondělí to šlo, v úterý to bylo horší, ve středu jsme měly pocit, že bychom měly zahodit rakety. Ve čtvrtek dopoledne se to zase začalo zlepšovat, odpoledne přišel aerobní tenis - tomu klidně můžeš říkat tenisový bootcamp, když se to vytuní nějakou pomstou pro poražené, je to dobrá zabíjačka. A páteční tenisový turnaj - no dobře, byl v programu, ale mám to stále stejně - není moc větších radostí, než správně umístěný forhend (třeba pěkně do rožku); ovšem jakmile se začne počítat, konečná!!! Nicméně i díky vám všem mi třeba zůstane správný nadhoz při servisu . Na viděnou v září.

Hana Jurečková

Rokytnice nad Jizerou, 12.8.2018


Dobrý den, 
po pár hodinách tréninku s trenérem Štěpánem musíme pochválit jeho práci s dětmi. Dokáže udržet jejich pozornost celou hodinu, je kamarádský a zároveň ho děti respektují. Makají opravdu celou hodinu. Matěj je po hodině vyřízený a hlavně spokojený😊 Mrzelo nás i Matýska, že skončil trenér Petr, ale trenér Štěpán je také super tak doufáme, že už zůstane.
David Kulhan

Kralupy nad Vltavou, 11.10.2017


Ahoj Mílo, s končící jarní sezonou a nadcházejícími prázdninami chceme poděkovat Tobě i celému realizačnímu týmu za příjemnou atmosféru a perfektní organizaci tenisových tréninků. V pondělí Mareček trénuje s Adamem a máme jen samá slova chvály. Adam je velice pečlivý, na děti milý a důsledný, 
tréninky jsou velmi různorodé a pro děti vždy zajímavé. Adam je opravdový nadšenec a jeho optimismus a stále dobrá nálada je velmi příjemná. Nemá problém donekonečna opakovat nedostatky ve hře dětí a perfektně je motivuje. A jeho trénink podání s ponožkou je nepřekonatelný. Tím se baví i všichni přihlížející. Děkujeme za Adama a přejeme mu stálý úsměv na rtech a po prázdninách se opět moc těšíme na jeho milé Ahoj.
Děkujeme a krásné prázdniny Antošovi

Praha, 22.6.2016


Zdravím, nestihl jsem Vás včera už osobně, takže aspoň mailem. Díky za super akci! Myslím, že se olympiáda fakt povedla. Pozdravujte i Mikuláše :-) Mějte se hezky. 

S pozdravem, Jan Němec

Kralupy n./Vl., prosinec 2015


Dnes jsem měl náhradní hodinu s Adamem.. a musím ho opět pochválit.. :-)) Má opravdu zřetelné, motivující a cílené tréninkové hodiny.. a je to radost s ním chodit na trénink :-))

Béda Klement, Praha, červen 2015


Ještě chceme moc pochválit zimní tréninky s Nikolou, je bezvadná, dětem se věnuje s nasazením, úsměvem a profesionalitou. Její tréninky jsou nápadité, variabilní a děti velmi baví. Je na nich vidět nadšení ze hry a v neposlední řadě tenisové pokroky. Nikola je moc fajn, nikdy jí nemizí na tváři úsměv a je na ní vidět, že ji trénování tenisových benjaminků moc baví a naplňuje. Děkujeme za ni a přejeme celé akademii jen takové obětavce a nadšence, jako je „naše Niky“.

Antošovi, Praha 2015


Gratulujeme Mílo, za ty dva roky, co se známe, jste udělali významný posun co do profesionality a rozsahu aktivit, za kterým je vidět velký kus práce. Hodně štěstí, ať se vám a eshopu daří!

Martina Tauberová, Praha 2015


Dcerka je zatím z tenisové školičky naprosto nadšená. Trenér Petr Šimon je báječný, umí to s dětičkama a Kristýnka se (i díky němu) na tenis vždy těší.

Milena Solarová, Záboří u Blatné 2014


Ahoj Mílo a Jano,
tenisový turnaj byl super a Honzík byl naprosto unešen a zítra nese ukázat pohár paní učitelce do školy :-))) Je úplně v 7. nebi :-)) Jsem rád, že ho tenis tak bere, protože to je první věc, která ho opravdu ale opravdu baví...a má tam kamaráda Ríšu - furt o něm mluví a Míla je pro něj Pan trenér s velkým P..

Béda Klement, Praha 2014


Dobrý den pane Bálku,
chtěla bych Vám poděkovat za Váš elán, nadšení a trpělivost, s jakou se věnujete péči o naše nejmenší „tenisty".Náš Mareček je takový malý neposeda, ale na druhou stranu citlivka, které dlouho trvá, než si zvykne na změnu. Takže když jsem mu ve čtvrtek řekla, že bude trénovat s Vámi a ne s Nikolou, rozplakal se, že Nikolu má rád a že chce trénovat jen s ní.Po absolvování tréninku s Vámi, byl nesmírně nadšený a v autě mi povídal: "Maminko, s Mílou je veliká legrace a já jsem si s ním tenis moc užil."Což jsem byla opravdu moc ráda, protože se mi Vaše pojetí tréninku velmi líbí. Vůbec celkově atmosféra ve Vaší tenisové školičce je velmi milá a přátelská.Sice jsme začali teprve před nedávnem, ale myslím si, že jsme si vybrali dobře. Ještě jednou děkuji a přeji Vám, ale hlavně našim dětem, Vaši stále dobrou náladu a „správňácký" přístup.

V dnešním světě málo vídaná věc.Děkuji a těším se zase na tréninku na shledanou.

Dana Antošová, Praha 2014


Ahoj Mílo, rádo se stalo. Jelikož jsme s tréninky moc spokojeni, nemám problém Tě komukoli doporučit.....a Viktor byl nadšený i z příměstského kempu!

Díky Pavel Bohm, Praha 2014


Současně bych chtěla poděkovat za tu možnost, že může syn lekce tenisu navštěvovat přímo na Vodolce. Velmi se mi líbí přístup pana trenéra k dětem a jak tréninky vede, jsem nad míru spokojená:) Úsměvné a milé je i fakt, že se syn stále ptá po Vás Mílo, neboť na zahájení sezóny jste se malým dětem věnoval právě Vy a on si Vás za tu krátkou chvilku oblíbil, tak se ptá, jestli tam bude ten první trenér:)

Marie Gallová, Odolena Voda 2014


Ahoj Milo, super, tešíme se a ještě jednou děkujeme za úžasný víkend, co se týče tenisu, jídla, ubytování a bezproblémové a kvalitní organizace.

Anička, Týna a Ríša Obermajerovi, Třeboň 2013


Ahoj Milo, jeste jednou diky za super vikend, jsem rada, ze nam tak pekne vyslo pocasi, libilo se mi tam moooc.. Uz jsem videla i fotky a hned bych se tam vrátila.

Lenka Krupickova, Třeboň 2013


Ahoj, tak tyhle záda zažila Mílovo baňky! Určitě všichni vyzkoušejte, jestli budete mít možnost. Já půjdu určitě zase. Díky Mílo, cítím se mnohem líp. přijedeme zase,

Lada Kinkorová, Třebohostice 2013


Ahoj Mílo, moc děkujeme za krásný víkend v Mozolově, za vybrání krásného místa i za skvělou organizaci. Moc rádi s Tebou příště zase pojedeme. Děkujeme též za fotky.

Věra Smolová, Mozolov 2013


Ahoj,
jinak víkend byl super, jen dneska mám opravdu krizi (včerejší pilates mě dodělal ) - ale nejhorší jsou spálená ramena a krk. Přemýšlím nad těmi zápory, ale nevím, mě vadilo jen to, že když se nad námi v bungalovu někdo hnul a šel třeba v noci na záchod, tak jsme byly okamžitě vzhůru, ale to bylo asi vše. Já jsem byla spokojená a určitě pojedu zase!

Katka Knapová, Mozolov 2013


Ahoj Milo, jeste jednou moc diky za bezvadny vikend, vsem se nam moc libil!


Martina Tauberová, Vejprty 2013

Děkujeme ještě jednou za skvělý víkend ve Vejprtech,

Anna Čermáková,Vejprty 2013

 

Vytisknout E-mail