Tenisový kemp Březnice - září 2020

Šedesátý kemp, organizovaný naší akademií, jsme si společně užili opět v Březnici, ve sportovním areálu Jiřího Veselého. Celý víkend 18. až 20. září nás provázelo nádherné babí léto. S potěšením jsme mezi námi přivítali dospělé začínající profíky, kteří na sobě makali celý tenisový víkend a v závěrečném turnaji skončili na „bedně“. 

Našich sedm tenisových skupin tvořily celkem čtyři kategorie hráčů: baby tenisti, začínající profíci, pokročilí profíci a profíci. Ve skupinách se prolínali jak děti a mládež, tak dospělí hráči. Začínající profíci nenechali nic náhodě a svůj start v tenisové kariéře pojali velice zodpovědně. S trenérem Petrem a Vojtou si zvládli osvojit za víkend základní tenisové údery a postoje, které zúročili, při závěrečném turnaji. Tenisovou ozdobou se na bedně stala Petra H.

O baby team se staral jejich trenér Míla Bálek, který současně driloval i žákovské profíky. V krátkých a intenzivních blocích se skupiny točily a prolínaly na třech venkovních kurtech. Velkým překvapením se stalo vítězství Stelly M., která pokořila v závěrečném turnaji i leckteré závodní hráče. Na prvním místě se umístil Lukáš K.

Image
Ani pokročilým profíkům se nedařilo špatně. Do této skupiny patřila tenistka Monika, která s námi absolvovala před deseti lety náš první kemp a zároveň se stala účastnicí i tohoto šedesátého výročí.

Kategorii profíků v závěrečném turnaji vyhráli: Ivona P. (1. místo), Denis H. (2. místo) a Monika T. (3. místo.)

Do tenisových tréninků jsme samozřejmě zapojili i našeho nového trenéra Emila, který už hlavního trenéra poslouchá a nahazuje míče dle jeho pokynů :-). Tenisový trenažer děti okupovaly také celý kemp. V sobotu večer jsme při západu slunce grilovali a vrcholem večera byl pro děti ohňostroj.

Celý kemp nás provázela výborná nálada, navazovali se nové tenisové i přátelské vazby. Děkujeme všem, kteří milují tenis, pohyb, čerstvý vzduch a dobrou náladu. Věříme, že oslavíme i další kulatá výročí s Vámi se všemi.

Letos nás čeká ještě jeden podzimní kemp a to o víkendu 2. – 4. října. Těšíme se!

Úplný přehled fotografií naleznete na Google.

Tým Tenis Akademie Bálek