Tenisový kemp Březnice - říjen 2020

Já vím, těžko se tomu věří. Zejména, jestli jste si přečetli pár posledních příspěvků z našich tenisových kempů. Ano - opět nám celý víkend svítilo sluníčko a zahřívalo naše svaly už v půl deváté ráno, když jsme začínali trénovat na pěti antukových kurtech v areálu Vitality u Jiřího Veselého v Březnici na Příbramsku. Tento říjnový víkend byl posledním v tomto roce.

Skupina 20ti milovníků bílého sportu se sešla na místě v pátek večer. Po vydatné večeři proběhlo zahájení v jedné ze dvou hal, kterými tento areál disponuje. Tak jako v předešlém kempu, tak i nyní, jsme mezi námi přivítali další dospělé začínající profíky :-). Šest tenisových skupin plnilo mnoho žákovských chlapeckých hráčů, doplňovalo je několik hráčů z kategorie mini + baby tenis (též závoďáci) a velké zastoupení tu měli i regulérní dospělí profíci :-).

Trenér Petr driloval profíky a zároveň jemně vysvětloval začínajícím profíkům, jak správně držet raketu, jak zaujmout správný tenisový postoj a jak dostat míček přes síť :-). A šlo jim to tedy skvěle!

Image
 

Celou sobotu se hrálo ve dvou tříhodinových blocích, které navečer zakončilo společné tenisové klání, kde na protistraně stál náš Emil a střílel jednou doprava a jednou doleva. Tenis při hudbě motivuje k rychlejšímu pohybu a to byla poslední tečka tenisového dne. V podvečer jsme grilovali při západu slunce a děti pak měly před večerkou diskotéku.

Po nedělní ranní rozcvičce se všichni hráči připravovali na závěrečný turnaj, který se rozehrál už před obědem. Poháry byly celkem tři a domů si je odvezli tito hráči:

Mini + baby tenis: Vojta P. (1. místo), Eliška F. (2. místo) a Vilda K. (3. místo)

Začínající profíci: David E. (1. místo), Honza K. (2. místo) a Ríša T. (3. místo)

Profíci: Michal F. (1. místo), Lenka K. (2. místo) a Martina T. (3. místo)

Děkujeme všem, kteří přispěli svou náladou a vtipem tomuto poslednímu podzimnímu kempu a budeme se na Vás moc těšit na jaře 2021. Budou zase dva termíny (duben a květen). Následně proběhnou opět dva turnusy letních kempů tady v Březnici.

Úplný přehled všech fotek naleznete na Google.

Tým Tenis Akademie Bálek