Tenisový kemp Březnice - leden 2022

70. kemp naší tenisové akademie proběhl v termínu 28. – 30. ledna 2022 v Březnici na Příbramsku, kam se každoročně už čtvrtým rokem s oblibou vracíme. V letní sezóně běžně využíváme pět venkovních antukových kurtů. V zimním období jsme měli k dispozici dvě pevné haly s kobercovým povrchem a granulátem.

Tohoto kempu se zúčastnilo celkem 17 tenisových hráčů, rozdělených do třech skupin. Zastoupení zde měli všechny věkové kategorie i výkonnostní úrovně.

Tento první kemp v roce 2022 jsme začali s tenisovými tréninky již v pátek večer po skvělé večeři a slavnostním zahájení, na kterém nechyběl ani dort se svíčkou na počest tohoto kulatého kempu. Světla v halách zhasla až v pozdních nočních hodinách.
Image

Po sobotní rautové snídani započaly tenisové tréninky, střídané se sparingovým hraním. Po krátké polední pauze si jedna ze tří skupin užila bazén s wellness v nedalekém resortu Equitana. Zbývající dvě skupiny trénovaly a trénovaly a trénovaly.

Sobotní večer byl věnovaný zájemcům o tenisový turnaj, který byl rozdělen do dvou kategorií s těmito výsledky:

Profíci: 1. místo Tereza S., 2. místo David E.

Minitenis: 1. místo Emily V., 2. místo Zuzka J.

Gratulace vítězům, ale i zúčastněným za jejich úsilí a snahu o vítězství.

Nedělní den kopíroval ten sobotní, včetně návštěvy bazénu a wellness. Tento 70. kemp jsme zakončili v neděli ve čtyři hodiny odpoledne vyhodnocením a rozdáváním pohárů, medailí a pěkných cen.

Nyní máme před sebou jarní kempy, které jsou již zveřejněny na našich stránkách.

Děkujeme trenérovi Vojtovi i Mílovi a těšíme se na jarní tenisovou sezónu 2022.

Tým Tenis Akademie Bálek