Podzimní tenisové kempy Březnice 2021

Kempovou sezónu 2021 jsme zakončili hned dvěma víkendovými kempy v naší oblíbené lokalitě v Březnici na Příbramsku. V půlce září a první víkend v říjnu v plné kapacitě a opět s našimi oblíbenými trenéry a sobotní grilovačkou. 

V pátek večer jsme začali společnou večeří a pokračovali hned tenisem. První pátek v hale zhaslo světlo v deset hodin večer a další pátek naše starší žactvo zhaslo až v půl dvanácté v noci. Takové tenisové nadšence máme. Hráčské zastoupení bylo různé. Na sedmi kurtech trénovalo celkem 7/8 tenisových skupin. Některé skupiny obsadili začínající nebo pokročilí dospělí hráči, jiné zase závodní hráči naší akademie v kategoriích baby tenis a mladší/starší žáci mix. Zároveň jsme však naplnili i skupinku budoucího mini tenisu - začínajících čtyřletých tenistů. Jednotlivá kapacita obou našich kempů přesáhla 30 účastníků. Naše kempy jsou opravdu pro všechny!

Image

Ráno jsme vždy začínali tradiční rozcvičkou, po snídani ve formě švédských stolů jsme pokračovali tenisovými bloky s využitím moderního tenisového trenažeru nebo nahrávacího stroje Merkura. V programu nechyběl aerobní tenis při hudbě nebo sobotní a nedělní turnaj dvouher či čtyřher. Každý se mohl zapojit, zúčastnit, zabojovat a vyhrát pěkné ceny. Nesoutěžní typy trénovaly se svými trenéry, aby se do příštích turnajů mohly zapojit. Sparingové hraní a závěrečné kolečko na ovále (2 km) je už samozřejmostí. Sobotní večer jsme dětem zpestřili diskotékou.

Nedělní tréninky kopírovaly sobotní a po slavnostním zakončení a vyhlášení vítězů, jsme se rozjeli zpět do reality. Zde jsou jména některých vítězů: Robin H., Vojta N., Hana V., David E., Káťa I. a Markéta V. Všem soutěžícím gratulujeme a jsme rádi, že ve hře zúročili to, co se na kempech přiučili.

První víkendový kemp v Březnici v nadcházející sezóně proběhne v lednu a to 28. – 30. 1. 2022. Sledujte naše webové stránky. Další dva víkendové kempy proběhnou na jaře. Prázdninové kempy budou během července a srpna 2022. 

Fotografie z obou kempů naleznete zde na Google fotky.

Tým Tenis Akademie Bálek