Letní příměstské kempy 2021

Letošní prázdniny naše akademie uspořádala celkem tři letní příměstské kempy pro děti od čtyř do patnácti let ve třech lokalitách. Na začátku prázdnin proběhl kemp na Praze 1, na Střeleckém ostrově, druhý týden v srpnu se uskutečnil příměšťák na Praze 8 v Kobylisích a závěrečný kemp se konal třetí týden v srpnu v Kralupech nad Vltavou, kde byla největší účast.

Program jednotlivých kempů byl shodný. V osm hodin ráno se začínalo rozcvičkou. Následně dopolední čas děti trávily na tenisových kurtech, kde byly rozděleni do skupin podle věku a výkonnosti a celý tento dopolední blok trénovaly tenisové údery. Hrály různé tenisové a dovednostní hry a nechyběly ani tréninky fyzické a koordinační kondice.

Odpolední program se různil podle počasí a lokality kempu. Některé děti navštívili muzeum Smyslů, jiné zase Letecké muzeum ve Kbelích. Když bylo pěkně – děti vyrazily i na koupaliště. Nechyběly netradiční sporty, koloběžky a jiné sportovní aktivity a soutěže.

Páteční odpoledne bylo věnováno na všech kempech závěrečnému turnaji a dětské olympiádě, kde děti měly možnost zúročit své nabyté zkušenosti s tenisem, zasoutěžit si o pěkné ceny a získat třeba i medaili nebo pohár. Všem výhercům i zúčastněním gratulujeme k jejich umístění, ale i ke snaze, kterou projevily.

Image

Přejeme všem dětem příjemný zbytek prázdnin a příští rok se těšíme na viděnou se stálými i novými hráči tenisu.

Fotografie ze všech kempů si můžete prohlédnout zde na Google fotky.

Tým Tenis Akademie Bálek