Letní příměstské kempy 2020

I v tomto specifickém roce se nám podařilo pro dětské hráče uspořádat celkem tři letní příměstské kempy v lokalitách Praha 1, Praha 8 a Kralupy nad Vltavou. První kemp na Střeleckém ostrově proběhl již v červenci, další dva se uskutečnily v měsíci srpnu a všem kempům přálo krásné letní slunečné počasí. O tom, jak kempy probíhaly, se dočtete v článku níže.

Naše kempy probíhaly celý týden, tzn. od pondělí do pátku vždy v čase mezi osmou hodinou ranní a čtvrtou hodinou odpolední. Po svěží ranní rozcvičce hráli jak začínající hráči, tak pokročilí, včetně těch závodních, celé dopoledne tenis. Začátečníci se snažili trefit každý míč, který jim trenér nahrál, pokročilí hráči naopak zkušeně dobíhali těžké míče, kterými je trenér zásoboval. Pokyny ke hře jako "kros a lajna" zněly hráčům ještě při obědě. Součástí všech dní byly i tréninky fyzické a koordinační zdatnosti, za použití různých pestrých tenisových pomůcek.

Odpolední doprovodný program byl každý den jiný. Trenéři zahrnovali dětem terčový závod, netradiční sporty, koupaliště, návštěvu muzea Železnic a simulační lety v různých typech letadel. 

Image
V závěru každého kempu se konal tenisový turnaj, kde si hráči mohli poměřit vzájemně své síly a uvědomit si, co se za týden tenisu stihli naučit nebo zlepšit. Všem zúčastněným hráčům gratulujeme k jejich umístění. Všechny děti obdržely od trenérů památeční dárky ve formě profi tenisového míče s logem naší akademie.

Těšíme se na Vás v roce 2021.

Tým Tenis Akademie Bálek