Jarní tenisový kemp Březnice 2021

V roce 2021 jsme se do Březnice, do našeho oblíbeného sportovního areálu Vitality, vydali až v půlce června. Původní dva termíny v dubnu a květnu jsme museli kvůli covid-19 zrušit. Celkem 32 hráčů strávilo víkend 11. – 13. 6. 2021 plný tenisu, sportu a krásného počasí.

Tenisté zastoupili všechny hráčské kategorie, od mini tenisu, přes baby tenis, mladší i starší žáci. Dospělí hráči měli také své zastoupení – naplnili tři skupiny ze sedmi. Tenisové skupiny střídaly své tréninky s trenérem se sparingy na devíti kurtech. Dopolední čtyřhodinový tenisový blok, kterému předcházela rozcvička a snídaně, vystřídal po obědě a krátké pauze, další tříhodinový blok tenisu. Na kurtech nechyběl náš nový nahrávací stroj, který intenzivně „napaloval“ závodním hráčům. Své údery mu také vraceli dospěláci – amatéři, nebo se o to aspoň snažili ? K využití byl také tenisový trenažer, na kterém trénovali zejména mini tenisté. Po sobotní večerní grilovačce si děti užily diskotéku.
Image
V neděli dopoledne probíhala příprava na závěrečný tenisový turnaj. Odpoledne se hrály jak dvouhry, tak čtyřhry. Mini tenisté zakončovali svůj tenisový víkend tenisovou olympiádou.

V kategorii „dospělých – čtyřhry“, se na prvním místě umístil Michal F. a Láďa U. Smíšenou kategorii „mladší žáci a dospělí amatéři“ vyhrála mladší žákyně Alenka Š. Kategorii „baby tenis“ získala Kačka B. a na pomyslné bedně ve smíšené kategorii „mladší – starší žáci“ stál David E. Všem výhercům, ale i zúčastněným gratulujeme za jejich nasazení a bojového ducha.

Závěrečný turnaj se trochu protáhl a tak jsme jednotlivé kategorie vyhodnocovali a odměňovali postupně a celý kemp jsme zakončili v pozdních odpoledních hodinách.

Fotografie z této akce naleznete na Google fotky.

Děkujeme našim skvělým trenérům Petrovi a Vojtovi a celému personálu areálu Vitality! Těšíme se na letní pobytové kempy v červenci!