logo
banner

Tenisový kemp Březnice - únor 2019

breznice unor2019 uvod

Druhý tenisový kemp v roce 2019 a zároveň druhý zimní tenisový kemp jsme s klienty strávili opět v Březnici na Příbramsku ve sportovním areálu Sportcentrum Vitality. O víkendu 15. - 17. 2. 2019 se v páteční podvečer sešlo na místě celkem 17 hráčů, dva trenéři a dvě maminky s miminky. 8 dospělých bylo rozděleno do dvou tenisových skupin s odlišnou úrovní a 9 dětí trénovalo v jedné skupince minitenisu a v druhé skupince babytenisu.

V tomto článku musím podotknout, že tento kemp byl výjimečný za prvé proto, že odstartoval čtyřicátou řadu v počtu našich tenisových kempů a za druhé proto, že většina účastníků tohoto termínu, byli kempoví nováčci. Velmi rychle se všichni přizpůsobili vysokému tempu koučování tenisu našimi trenéry Mílou a Míšou. Celý víkend se snažili a "potili krev" a nevynechali ani jeden trénink. Velcí tenisoví nadšenci vyměnili ranní rozcvičku za výživný předsnídaňový sparing. A mile překvapily i děti, v neděli ráno měly na starosti budíček. Všechny děti se společně sešly na chodbě a budily své rodiče. Energie měly děti prostě na rozdávání, protože ani Mílova nová hra - pexeso s černým Petrem, která je před večerkou zabavila, je prostě neunavila. Krásně zvládaly i přechody mezi Sportcentrem Vitality a Základní školou, kde trénovaly s Mílou celou sobotu. Míša měla tentokrát na starosti dospělé hráče, kteří trénovali ve dvou halách. V sobotu probíhal v Březnici zimní Masopust a tak jsme se pokochali zajímavými maskami a pochutnali si na cukrové vatě nebo trdelníku. 

Nedělní dopoledne strávily děti ve wellness v resortu Equitana. Dospělí hráči naopak strávili nedělní dopoledne závěrečným turnajem, který vyhrál Honza H. Po obědě, zhruba v jednu hodinu, nastoupili na dětský tenisový turnaj děti. V kategorii mini tenis hrálo 5 dětských hráčů a v kategorii baby tenis hrály 4 děti s těmito výsledky: 

  • 1. místo mini tenis - Vojta P.
  • 1. místo baby tenis - Vojta N.

Dětské tenisové olympiády se zúčastnily Anička a Gábinka F. Všem hráčům děkujeme za jejich bojového ducha. 

Další tenisové akce nás čekají na jaře a pokračovat budeme i v létě a na podzim. Na podzim jsme pro Vás nachystali novinku - Tenisový kemp v Maďarsku. Sledujte naše stránky a dozvíte se více!

Foto z akce

Breznice 2 2019 Breznice 2 2019 2 Breznice 2 2019 1

Výběr fotografií z tohoto víkendu naleznete v naší fotogalerii a úplný přehled fotek v galerii Google

Jana Bálková a tým Tenis Akademie Bálek 

Vytisknout E-mail