logo
banner

Tenisový kemp Březnice II. 2018

Breznice II 2018 uvod

Sportcentrum Vitality Březnice hostilo ve dnech 21. - 23. září další z úspěšných víkendových tréninkových kempů Tenis Akademie Bálek. Celkem 12 dospělých a 14 dětí rozdělených do 7 skupin různých výkonnostních úrovní zde opět nalezlo výborné zázemí pro intenzívní tenisové tréninky, sportovní i společenské vyžití.

Již osvědčená kvalita tohoto sportovního centra nedaleko Prahy, nabízející 5 venkovních antukových kurtů, 2 kurty v kryté hale, vysoký standard ubytování i dobré jídlo, přilákala jak stálé, tak i nové klienty Tenis Akademie Bálek. Ti všichni si mohli zlepšit své tenisové dovednosti a poměřit své síly v závěrečném turnaji. K tomu jako tradičně zažili spoustu zábavy a sportovního vyžití.

Jak takový kemp probíhá? Po ránu si protáhneme tělo na rozcvičce, po níž následuje bohatá snídaně ve formě švédského stolu. Dopoledne i odpoledne probíhají tréninky ve skupinách prokládané sparingy hráčů stejné úrovně. Obědy i večeře jsou zajištěny místní kuchyní Sportcentra, která nabízí domácí kuchyni s polévkou, hlavním chodem a sladkou tečkou. Hlad, nuda či prostoje jsou na kempech Tenis Akademie Bálek zcela neznámými pojmy. Jak dospělí, tak i děti zde naleznou profesionální, sportovní program s partou stejně naladěných tenisových nadšenců.

Chcete-li se zlepšit v tenise či připravit dětem parádní víkend, neváhejte a přidejte se. O děti bez rodičů bude postaráno jako o vlastní, počasí nehraje díky zázemí žádnou roli. Ostatně neupadající zájem nás všech, kteří jsme kempy Tenis Akademie Bálek, již zažili, je toho dokladem. Kapacita zářijového kempu byla již během několika dnů zcela naplněna. Volání dalších zájemců akademie vyslyšela vypsáním dodatečného, říjnového termínu. Ukazuje se, že konání kempů jen 2x do roka, nám nestačí, chceme víc! Co jiného by Vás ještě mělo přesvědčit, abyste se k nám přidali?

Martina Tauberová se syny Ríšou (10) a Matýskem (6)

Hráčka Tenis Akademie Bálek


V naší fotogalerii si můžete prohlédnout výběr fotek z celého kempu a ve fotogalerii Google naleznete úplný přehled všech fotek. 

Vytisknout E-mail