logo
banner

Tenisový kemp Orlík II. 2017

orlik2017 II uvod

Podzimní víkend 15. - 17. září jsme společně strávili opět v tenisovém areálu Na Podskalí v Klučenicích, kam se každoročně rádi vracíme. Tentokrát jsme do svých řad přivítali hodně nových tenisových hráčů. Počasí bylo pěkné a zážitky silné :-)

Letos píši už osmý článek o našich tenisových kempech. Každý kemp je svým způsobem jiný a jedinečný. I když jsou všechny o TENISE :-) Ani tentokrát to nebylo jiné. V sobotu jsme se po ranní rozcvičce odebrali na našich šest kurtů, kde jsme zdokonalovali své tenisové umění celý víkend. V sobotu po obědě trošku pršelo a tak jsme odpočívali před televizí a napjatě sledovali Davis Cup. V pět hodin odpoledne déšť ustal a my jsme do tmy trénovali na kurtech, abychom si vyzkoušeli v praxi, jak se to dělá v televizi :-) Po dešti vyrostlo v okolí hodně hub, zejména bedly a tak jsme měli plné lednice velkých hlav. Večer jsme tradičně rozdělali dětem ohýnek a každý si opekl tu svou dobrůtku. 

V neděli už přišlo babí léto a sluníčko nás hřálo do zad skoro celý den. Po dopolední přípravě a obědě, se všichni hráči zúčastnili závěrečného tenisového turnaje s těmito výsledky:

  • 1. místo v kategorii Minitenis získala Anička Klementová
  • 1. místo v kategorii Babytenis získal Marek Jareš
  • 1. místo v kategorii Dospělý získal Daniel Rosecký (11 let)

Všem účastníkům kempu děkujeme za příjemně sportovně strávený víkend!

foto z akce

orlik2017 II 2 orlik2017 II 3 orlik2017 II 1

Další fotografie z této akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii

Další kemp se uskuteční 25. - 26. listopadu 2017 v Kralupech n./Vl.

Tým Tenis Akademie Bálek

Vytisknout E-mail