logo
banner

Letní příměstský kemp Kralupy n./Vl. 2016

letni kemp kralupy 2016

Naše akademie organizovala v létě 2016 celkem čtyři tenisové kempy, z toho jeden srpnový týden v Kralupech n./Vl. v areálu Zimního stadionu. V článku níže si přečtěte, jaké zážitky si děti z kempu odnesly. 

Tenisový kemp byl určen pro děti od 4 let všech tenisových úrovní. Podle věku a úrovně hraní byly děti rozděleny do tenisových skupin, které se točily na dvou tenisových kurtech a dvou tenisových trenažerech. Program kempů probíhal vždy od pondělí do pátku v čase od 8,00 do 16,00 hod. 

Program začínal ranní rozcvičkou, po které šly děti hned na kurty a trénovaly celé dopoledne s trenéry. Naučily se nebo zdokonalily své tenisové údery, potrénovaly podání a zapojily se do fyzické a koordinační kondice. Nejmenší dětičky se do tenisu zapojovaly pomocí různých tenisových her.

Po obědě začal odpolední doprovodný program, který děti trávily koupáním na městském koupališti, bruslením na ledové ploše zimního stadionu nebo netradičními sporty jako beachtenis, in-line bruslení apod. Do programu byl zařazen také terčový závod. Poslední den kempu pak probíhal závěrečný tenisový turnaj a olympiáda, na kterých byly děti za své výkony odměněni diplomem, medailí a nějakou dobrotou. 

Pro rok 2017 plánujeme dva týdenní kempy mimo Prahu a čtyři příměstské kempy. Sledujte naše stránky!

Foto z akce

kralupy 1 kralupy 3 kralupy 2

Další fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Úplný přehled všech fotografií naleznete ve fotogalerii Google.

Těšíme se na další sportovní zážitky s Vašimi dětmi!

Tým Tenis Akademie Bálek

Vytisknout E-mail