logo
banner

Tenisový kemp Srbsko - Ráj červenec 2016

srbsko raj

Třetí červencový týden proběhl v samotném srdci Českého Ráje náš týdenní tenisový kemp. Účastníky této akce byly jak samotné děti, tak jednotliví hráči nebo celé tenisové rodiny. V článku níže se dozvíte, jak celý kemp probíhal. 

V neděli navečer jsme se všichni v plném počtu sešli v tenisovém areálu Srbsko-Ráj. Ubytovaní jsme byli v komfortních bungalovech. V areálu jsme měli k dispozici krytý bazén, restauraci a tři antukové tenisové kurty. Kempu se zúčastnili naši tři trenéři a dva sportovní asistenti. Celý areál byl obklopen krásnou čistou přírodou, rybníky a pískovcovými skalami. 

Celkem jsme měli 7 tenisových skupin, které každé dopoledne a odpoledne střídali tréninky s trenérem, tréninky na trenažerech s jinými sportovními a odpočinkovými aktivitami a bazénem. V pondělí jsme k tenisu přidali kondiční cvičení a tréninky fyzické kondice a večer ještě saunu pro děti. V úterý si tenisté zahráli malý turnaj v minigolfu, který suverénně vyhrál s 34 body Mates Holý. Po úterní večerce jsme děti vytáhli na bojovku do lesa, kde si každý mohl prověřit svou statečnost. Dospělí hráči naopak relaxovali v sauně. Ve středu a ve čtvrtek jsme do programu zařadili cyklo výlet na nedaleký hrad Kost. Zde bych ráda ocenila výdrž našich malých hvězdiček, které tuto náročnější terénní stezku zvládli na jedničku. Středeční odpoledne jsme strávili u přírodního koupaliště Branžež a nabírali síly na další dva náročné dny, které byli ještě před námi. Poslední kempovou noc proběhla dětská diskotéka, na kterou si děti připravily krátké představení - tanečky, scénky nebo vtipy. V pátek pak proběhl závěrečný tenisový turnaj s těmito výsledky

  • kategorie mini tenis - první místo Matěj Potluka z Kralup n./Vl.
  • kategorie baby tenis - první místo Daniel Rosecký z Kralup n./Vl.
  • kategorie mladší žáci - první místo Linda Tomášková z Prahy

Celý týden děti sbíraly za své výsledky, činy a soutěže papírové "tenisáky", které jsme na závěr kempu sečetli a provedli vyhodnocení

  • Linda Tomášková - 93 tenisáků
  • Daniel Rosecký - 86 tenisáků
  • Mates Holý - 79 tenisáků

Celkem jsme na třech kurtech odehráli 76 hodin tenisu. Děkujeme našim rodičovským sponzorům za nanuky pro děti a vlhčené ubrousky pro hygienické potřeby dětí.

foto z kempu 

raj2016 1 raj 2016 3 raj 2016 2

Další fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Úplný přehled všech fotografií a videa kempu naleznete ve fotogalerii Google.

Na rok 2017 plánujeme v Českém Ráji další kemp v termínu 16. - 21. 7. 2017. Sledujte naše stránky!

Jana Bálková a tým Tenis Akademie Bálek

Vytisknout E-mail