logo
banner

Tenisový kemp Březnice - říjen 2020

Číst dál: Tenisový kemp Březnice - říjen 2020

Já vím, těžko se tomu věří. Zejména, jestli jste si přečetli pár posledních příspěvků z našich tenisových kempů. Ano - opět nám celý víkend svítilo sluníčko a zahřívalo naše svaly už v půl deváté ráno, když jsme začínali trénovat na pěti antukových kurtech v areálu Vitality u Jiřího Veselého v Březnici na Příbramsku. Tento říjnový víkend byl posledním v tomto roce.

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Tenisový kemp Březnice - září 2020

Číst dál: Tenisový kemp Březnice - září 2020

Šedesátý kemp, organizovaný naší akademií, jsme si společně užili opět v Březnici, ve sportovním areálu Jiřího Veselého. Celý víkend 18. až 20. září nás provázelo nádherné babí léto. S potěšením jsme mezi námi přivítali dospělé začínající profíky, kteří na sobě makali celý tenisový víkend a v závěrečném turnaji skončili na „bedně“. Čtěte dále a dozvíte se více.

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Letní příměstské kempy 2020

Číst dál: Letní příměstské kempy 2020

I v tomto specifickém roce se nám podařilo pro dětské hráče uspořádat celkem tři letní příměstské kempy v lokalitách Praha 1, Praha 8 a Kralupy nad Vltavou. První kemp na Střeleckém ostrově proběhl již v červenci, další dva se uskutečnily v měsíci srpnu a všem kempům přálo krásné letní slunečné počasí. O tom, jak kempy probíhaly, se dočtete v článku níže.

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Letní tenisové kempy Březnice 2020

Číst dál: Letní tenisové kempy Březnice 2020

V roce 2020 jsme v období letních prázdnin uspořádali rovnou dva turnusy tenisových kempů v našem oblíbeném sportovním areálu Tenisové školy Jiřího Veselého, ve Sportcentru Vitality v Březnici (Příbram). Na toto místo se naši dětští i dospělí hráči rádi vracejí pro svou výjimečnost. Pět antukových kurtů na profesionální úrovni, dvě kryté klimatizované sportovní haly s pevným povrchem, venkovní bazén, komfortní ubytování, perfektní jídlo a skvělá přátelská atmosféra celého komplexu. Uzavřený areál obklopený neobvyklou zelení s nádhernými západy slunce. Vše na jednom místě - to je to, proč se sem všichni rádi vracíváme. 

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail