logo

Přerušení provozování tenisové školy!

Tréninkové místo Kralupy nad Vltavou - na základě vládního nařízení ze dne 13.3.2020 byl v Kralupech nad Vltavou uzavřen celý sportovní areál, kde naše tenisová škola provozuje svojí činnost a to po dobu 30 dní. Proto jsme nyní přerušili veškeré tenisové aktivity. Po znovuotevření sportovišť, počítáme s tím, že tenisové tréninky, které nám chybí dotrénovat v rámci zimní tenisový sezóny (3 týdny), dotrénujeme již v jarní sezóně a následně plynule přejdeme na rozvrh letní tenisové sezóny. 

Tréninkové místo Praha Svornost - na základě vládního nařízení ze dne 16.3.2020 byl v Praze 8 na Svornosti uzavřen celý sportovní areál, kde naše tenisová škola provozuje svojí činnost a to do 24.3.2020 do 6:00 hod. Proto jsme nyní přerušili veškeré tenisové aktivity. Po znovuotevření sportovišť, počítáme s tím, že tenisové tréninky, které nám chybí dotrénovat v rámci zimní tenisové sezóny (4 týdny), dotrénujeme později. V tuto chvíli nevíme, zda na Svornosti nebo na našich domácích kurtech v Kobylisích. Vše bude záležet na vývoji situaci v naší zemi a domluvě s majitelem tenisového areálu na Svornosti. 

Všem našim stálým i novým klientům přejeme pevné zdraví, hodně trpělivosti při zvládání této situace a věříme, že se opět brzy setkáme na tenisových trénincích či tenisovém kempu. 

Jana a Míla Bálkovi 

Vytisknout E-mail