logo
banner

Tenisový kemp Březnice - podzim 2020

Číst dál: Tenisový kemp Březnice - podzim 2020

Termín pro podzimní tenisový kemp je tu! Sportcentrum Vitality v Březnici na Příbramsku nabízí 5 venkovních antukových kurtů a dvě kryté haly. Tento víkendový kemp je určen dětem od pěti let, hráčům všech věkových kategorií i tenisových úrovní. 

Termín Lokalita
18. - 20. 09. 2020 - kapacita naplněna, pouze náhradníci Sportcentrum Vitality Březnice
02. - 04. 10. 2020 - dostatečná kapacita

Tým profesionálních trenérů, pedagogický dozor a odborný zdravotník po celou dobu trvání kempu. Bez starostí můžete své děti plně "odevzdat" do našich rukou a to bez Vaší účasti. Stačí je jen dopravit na místo a zpět.

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Letní příměstské kempy 2020

Číst dál: Letní příměstské kempy 2020

I v tomto specifickém roce se nám podařilo pro dětské hráče uspořádat celkem tři letní příměstské kempy v lokalitách Praha 1, Praha 8 a Kralupy nad Vltavou. První kemp na Střeleckém ostrově proběhl již v červenci, další dva se uskutečnily v měsíci srpnu a všem kempům přálo krásné letní slunečné počasí. O tom, jak kempy probíhaly, se dočtete v článku níže.

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Letní tenisové kempy Březnice 2020

Číst dál: Letní tenisové kempy Březnice 2020

V roce 2020 jsme v období letních prázdnin uspořádali rovnou dva turnusy tenisových kempů v našem oblíbeném sportovním areálu Tenisové školy Jiřího Veselého, ve Sportcentru Vitality v Březnici (Příbram). Na toto místo se naši dětští i dospělí hráči rádi vracejí pro svou výjimečnost. Pět antukových kurtů na profesionální úrovni, dvě kryté klimatizované sportovní haly s pevným povrchem, venkovní bazén, komfortní ubytování, perfektní jídlo a skvělá přátelská atmosféra celého komplexu. Uzavřený areál obklopený neobvyklou zelení s nádhernými západy slunce. Vše na jednom místě - to je to, proč se sem všichni rádi vracíváme. 

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Tenisový kemp Březnice - prosinec 2019

Číst dál: Tenisový kemp Březnice - prosinec 2019

Poslední tenisový kemp v tomto roce se uskutečnil třetí adventní víkend v našem oblíbeném sportovním areálu pana Veselého, v Březnici na Příbramsku. O víkendu 13. - 15. prosince se zde sešlo celkem 14 tenisových hráčů, v kategorii baby tenisu, mladší žáci a dospělí hráči. Tento tenisový kemp začal tréninkem již v pátek večer a vše vyvrcholilo nedělním závěrečným turnajem.

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Tenisový kemp s wellness Maďarsko - říjen 2019

Číst dál: Tenisový kemp s wellness Maďarsko - říjen 2019
Poprvé, ale rozhodně ne naposledy se naše akademie v čele s Mílou vydala na svůj první zahraniční tenisový kemp a to do maďarského lázeňského města Bük (Bükfürdő), vzdáleného zhruba 470 km od naší metropole. V termínu 26. až 30. října 2019 se vydalo celkem 31 osob po D1 do známého lázeňského komplexu čtyřhvězdičkového hotelu Danubius, kde strávili 4 dny a 4 noci v rytmu tenis - wellness - tenis - wellness. 

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Tenisový kemp Břízky - leden 2020

Číst dál: Tenisový kemp Břízky - leden 2020

První kemp v letošním roce 2020 jsme poprvé uspořádali v hotelovém areálu Břízky v Jablonci nad Nisou. V tomto čtyřhvězdičkovém hotelu jsme měli k dispozici 4 tenisové kurty s umělým profi povrchem v pevné tenisové hale. Po vánoční pohodě a pár kilech navíc, s námi tento tenisový víkend strávilo celkem 21 hráčů, malých i velkých. Tenis střídal zase tenis, jen v závěru všichni regenerovali v pěkném hotelovém wellness.

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail