logo
banner

Praha Kobylisy

Číst dál: Praha Kobylisy

Naše akademie v roce 2013 vybudovala na tomto místě jeden antukový tenisový kurt, který v roce 2014 rozšířila o odrazovou tenisovou zeď a následně o jeden antukový kurt pro mini tenis. Toto místo se nachází v areálu TJ Sokol Kobylisy, jen 7 minut chůze od stanice metra C. V tomto areálu máme své domácí zázemí tvořené vlastní šatnou a sociálním zařízením. Provozujeme zde tenisovou školičku od 3,5 let, na kterou navazuje škola pro starší děti, pokročilé hráče a dospělé.

První ukázková hodina ve skupině zdarma!

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Kralupy nad Vltavou

Číst dál: Kralupy nad Vltavou

V areálu Zimního stadionu jsou umístěny dva venkovní tenisové kurty s umělým povrchem. Ke kurtům náleží sociální zázemí včetně šatny. Naše akademie zde provozuje tenisovou školičku pro děti od 3,5 let, na kterou navazuje tenisová škola pro starší děti, pokročilé hráče a dospělé.

První ukázková hodina ve skupině zdarma!

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Bašť

Číst dál: Bašť

Ve sportovním areálu obce Bašť, známém jako fotbalové hřiště, je umístěno jedno multifunkční hřiště s umělým povrchem. V současné době probíhá na hřišti úprava mini tenisového kurtu na velké tenisové hřiště. Dále pak areál nabízí horolezeckou stěnu, dětské herní prvky a nové sociální zázemí. Pro rodiče, kteří čekají na své děti, je v areálu k dispozici nové venkovní fitness hřiště. Naše akademie zde provozuje tenisovou školičku pro děti od 3,5 let, na kterou navazuje tenisová škola pro starší děti a pokročilé hráče.

První ukázková hodina ve skupině zdarma!

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Praha Střelecký ostrov

Číst dál: Praha Střelecký ostrov

Naše tenisová akademie provozuje v centru Prahy tenisovou školičku od 3,5 let, na kterou navazuje tenisová škola pro starší děti, pokročilé hráče a dospělé. Tenisový areál SK Start Praha se nachází pár minut chůze od Národního divadla, přímo na Střeleckém ostrově, v srdci staré Prahy. V areálu jsou dva antukové tenisové kurty. Přilehlá budova disponuje vlastním sociálním zázemím a šatnou. Z místa je nádherný výhled přímo na Národní divadlo či Vltavu. 

První ukázková hodina ve skupině zdarma!

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Odolena Voda

Číst dál: Odolena Voda

Ve sportovním areálu TK Odolena Voda jsou umístěny tři antukové tenisové kurty a jeden antukový tenisový kurt pro mini tenis. Dále pak areál nabízí odrazovou tenisovou zeď, sociální zázemí a šatny. Kurty jsou umístěny na kraji města v bezprostřední blízkosti zeleně. Naše akademie zde provozuje tenisovou školičku pro děti od 3,5 let, na kterou navazuje tenisová škola pro starší děti, pokročilé hráče a dospělé.

První ukázková hodina ve skupině zdarma!

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Tenisové kurty Kobylisy

Číst dál: Tenisové kurty Kobylisy

Akce na léto 2018 - pronájem kurtu na celé léto (červenec a srpen) za akční cenu 1 599 Kč.

V našem tenisovém areálu Kobylisy je umístěn jeden antukový kurt a jeden antukový kurt pro mini tenis. Oba kurty je možno využívat v období od dubna do října. Individuální hraní je možné pouze v hodinách mimo tenisovou školičku a školu. Rezervace tenisového kurtu se provádí v našem rezervačním systému v záložce "Rezervace kurt Kobylisy". Pro vstup do rezervačního systému je nutné se předem zaregistrovat a nabít si kredit v libovolné výši. Pronájem kurtů formou jednotlivých plateb není možné. Přehled o cenách jednotlivých hodin naleznete v záložce Ceníky. Více informací čtěte v článku Provozní řád.

Vytisknout E-mail

Další články...

  • 1
  • 2