logo
banner

Praha 8 Kobylisy - zima

Číst dál: Praha 8 Kobylisy - zima

V zimě 2019-2020 si naše akademie pronajala jeden antukový tenisový kurt v nafukovací hale v areálu "tenisových kurtů na Svornosti" na Praze 8 v Kobylisích. Tento moderní tenisový areál se nachází v ulici Žernosecká. Provozujeme zde tenisovou školičku od 3,5 let, na kterou navazuje škola pro starší děti, pokročilé hráče a dospělé. V letní sezóně naše akademie trénuje na svém domácím kurtu v areálu TJ Sokol Kobylisy. Více informací na této stránce.

První ukázková hodina ve skupině zdarma!

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Praha 1 Střelecký ostrov - léto/zima

Číst dál: Praha 1 Střelecký ostrov - léto/zima

Naše tenisová akademie provozuje v centru Prahy tenisovou školičku od 3,5 let, na kterou navazuje tenisová škola pro starší děti, pokročilé hráče a dospělé. Tenisový areál SK Start Praha se nachází pár minut chůze od Národního divadla, přímo na Střeleckém ostrově, v srdci staré Prahy. V areálu jsou dva antukové tenisové kurty. Přilehlá budova disponuje vlastním sociálním zázemím a šatnou. Z místa je nádherný výhled přímo na Národní divadlo či Vltavu. 

Zimní tenisová sezóna 2019-2020 proběhne v tělocvičně Střední obchodní školy na Praze 2 (Belgická 250/29, Praha 2) a to každou středu mezi 17,00 a 19,00 hod. Od října do března. 

První ukázková hodina ve skupině zdarma!

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Kralupy nad Vltavou - zima

Číst dál: Kralupy nad Vltavou - zima

V městském sportovním areálu v Kralupech nad Vltavou, kde jsme na podzim 2015 zahájili provoz naší tenisové školy, jsou umístěny dva tenisové kurty s umělým povrchem. Provozujeme zde tenisovou školičku pro děti od 3,5 let, na kterou navazuje tenisová škola pro starší děti, pokročilé hráče a dospělé. V zimním období trénujeme v kryté víceúčelové hale v areálu zimního stadionu.

První ukázková hodina ve skupině zdarma!

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Mateřské a základní školy

Číst dál: Mateřské a základní školy

Naše tenisová akademie bude v letošním školním roce 2018-2019 provozovat tenisový kroužek v mateřských a základních školách. Kroužek je určen pro všechny děti ve věku od 3,5 let. Nabízíme pohybový rozvoj dětí, základní nácvik tenisových úderů a zábavná tenisová cvičení. V ceně kroužku je zapůjčení tenisových raket, míčů, tenisový trenér a pronájem prostor. 

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail