logo
banner

Praha Ďáblice

Číst dál: Praha Ďáblice

V září 2016 jsme na tenisových kurtech v Ďáblicích otevřeli naše další tenisové středisko. Na tomto místě se nachází dva antukové tenisové kurty. Areál disponuje klubovnou a sociálním zázemím. Vedle areálu je fotbalové hřiště s občerstvením. Provozujeme zde tenisovou školičku pro děti od 3,5 let, na kterou navazuje škola pro starší děti, pokročilé hráče a dospělé.  

Pokračovat ve čtení

VytisknoutE-mail

Praha Masná

Číst dál: Praha Masná

Naše tenisová akademie provozuje v centru Prahy tenisovou školičku od 3,5 let, na kterou navazuje tenisová škola pro starší děti, pokročilé hráče a dospělé. Multifunkční hřiště se nachází v pár minut chůze od stanice metra Náměstí Republiky, v Masné ulici. Na kurtu je položen český trávník prosypávaný pískem. Areál disponuje vlastním sociálním zázemím. Bezprostředně vedle kurtu se nachází pěkné dětské hřiště.

První ukázková hodina ve skupině zdarma!

Pokračovat ve čtení

VytisknoutE-mail

Odolena Voda

Číst dál: Odolena Voda

Ve sportovním areálu TK Odolena Voda jsou umístěny tři antukové tenisové kurty a jeden antukový tenisový kurt pro mini tenis. Dále pak areál nabízí odrazovou tenisovou zeď, sociální zázemí a šatny. Kurty jsou umístěny na kraji města v bezprostřední blízkosti zeleně. Naše akademie zde provozuje tenisovou školičku pro děti od 3,5 let, na kterou navazuje tenisová škola pro starší děti, pokročilé hráče a dospělé.

První ukázková hodina ve skupině zdarma!

Pokračovat ve čtení

VytisknoutE-mail

Praha Kobylisy

Číst dál: Praha Kobylisy

Naše akademie v roce 2013 vybudovala na tomto místě jeden antukový tenisový kurt, který v roce 2014 rozšířila o odrazovou tenisovou zeď a následně o jeden antukový kurt pro mini tenis. Toto místo se nachází v areálu TJ Sokol Kobylisy, jen 7 minut chůze od stanice metra C. V tomto areálu máme své domácí zázemí tvořené vlastní šatnou a sociálním zařízením. Provozujeme zde tenisovou školičku od 3,5 let, na kterou navazuje škola pro starší děti, pokročilé hráče a dospělé.

První ukázková hodina ve skupině zdarma!

Pokračovat ve čtení

VytisknoutE-mail

Kralupy nad Vltavou

Číst dál: Kralupy nad Vltavou

V areálu Zimního stadionu jsou umístěny dva venkovní tenisové kurty s umělým povrchem. Ke kurtům náleží sociální zázemí včetně šatny. Naše akademie zde provozuje tenisovou školičku pro děti od 3,5 let, na kterou navazuje tenisová škola pro starší děti, pokročilé hráče a dospělé.

První ukázková hodina ve skupině zdarma!

Pokračovat ve čtení

VytisknoutE-mail

Tenisové kurty Kobylisy

Číst dál: Tenisové kurty Kobylisy

Akce na léto 2017 - pronájem kurtu na celé léto (červenec a srpen) za akční cenu 1 599 Kč.

V našem tenisovém areálu Kobylisy je umístěn jeden antukový kurt a jeden antukový kurt pro mini tenis. Oba kurty je možno využívat v období od dubna do října 2016. Individuální hraní je možné pouze v hodinách mimo tenisovou školičku a školu. Rezervace tenisového kurtu se provádí v našem rezervačním systému v záložce "Rezervace kurt Kobylisy". Pro vstup do rezervačního systému je nutné se předem zaregistrovat a nabít si kredit v libovolné výši. Pronájem kurtů formou jednotlivých plateb není možné. Přehled o cenách jednotlivých hodin naleznete v záložce Ceníky. Více informací čtěte v článku Provozní řád.

VytisknoutE-mail

Další články...

  • 1
  • 2