logo

Novoroční turnaj a olympiáda 2017

novorocni turnaj hlavni

Tento novoroční turnaj a olympiáda byly výjimečné již od samého začátku. 7. ledna 2017 byl dle předpovědi nejmrazivějším dnem z celého týdne, ale -16 stupňů neodradilo ani jednoho hráče a tak se na kurtech Zimního stadionu v Kralupech n./Vl. vystřídalo tuto sobotu celkem 43 hráčů napříč všemi kategoriemi. Tuto krásnou zimní sobotu se odehrálo celkem 100 utkání!

Ráno v devět hodin se zúčastnilo kategorie Dětská tenisová olympiáda celkem 13 dětí, které soutěžily v několika tenisových disciplínách. Např. chytání vejšáků, krokodýlí řeka, tenisový golf a další. Po dvouhodinovém boji vystoupili na stupínek vítězů tito hráči

• 1. místo - Natálka Pelikánová
  • 2. místo - Natálka Jakeschová
  • 3. místo - Adélka Košová

V jedenáct hodin nastoupila na 4 mini kurty kategorie MINI TENIS, která odehrála celkem 30 překvapivě kvalitních zápasů. Celkem se této kategorie zúčastnilo 10 hráčů s těmito výsledky

• 1. místo - Marek Antoš
  • 2. místo - Anička Kobzová
  • 3. místo - Adam Cakl

Současně se na dalším kurtu rozehrávala kategorie BABY TENIS v počtu 8 hráčů. Někteří z nich byli i z jiných tenisových klubů. Vítězné pořadí v této kategorii bylo následující

• 1. místo - Matýsek Holý
  • 2. místo - Karolína Synková
  • 3. místo - Nikol Javůrková

Celý den uzavírala s nástupem v půl třetí odpoledne kategorie MLADŠÍ ŽÁCI v počtu 12 hráčů z různých tenisových klubů. Po třech a půl hodinách turnajového hraní obsadili stupně vítězů tito hráči

• 1. místo - Mája Pazderová
  • 2. místo - Linda Tomášková
  • 3. místo - Vítek Pacholík

Děti na tomto turnaji mohly předvést nejen svým rodičům, soupeřům, ale i svým trenérům, zlepšení, o které usilovaly již od minulého turnaje. Byly zde k vidění pěkné zápasy. O vítězství však mnohdy rozhodl jen jeden míč.

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem rodičům i hráčům za perfektní nasazení, dobrou náladu a sportovního ducha. Dále bychom rádi poděkovali sponzorovi TENNIS ARENA, který věnoval hodnotné tenisové dary vítězům a v neposlední řadě provozovateli areálu Kralupská Sportovní za možnost uspořádání tohoto turnaje.

Děkujeme a těšíme se na další turnaj - tentokrát VELIKONOČNÍ!