logo

Ďáblický turnaj a olympiáda 2016

turnaj dablice uvod

11. září 2016 se uskutečnil náš tradiční turnajový den, v nově otevřeném místě, na tenisových kurtech v Ďáblicích. Od samého rána nám počasí přálo, bylo pravé tenisové teplo a sluníčko.

Jako první se na kurt vydaly děti v kategorii dětská tenisová olympiáda.  Tuto dovednostní tenisovou olympiádu vyhrála Sára Fuiry, která si odnesla do Panenských Břežan zlatou medaili. Po tenisové olympiádě přišly na řadu kategorie mini a baby tenisu. Zde bylo přihlášeno nejvíce hráčů. Někteří k nám přijeli až ze vzdálených Strakonic. V kategorii mini tenis vyhrála Terezka Melounová z Kralup n./Vl., v kategorii baby tenis vyhrála Zuzka Mašková z Roudnice nad Labem. Vítězové si odnesli krásné poháry.

Nejkvalitnější a nejdelší turnaj nás čekal v odpoledních hodinách, kdy na kurty nastoupili mladší žáci. Tady bylo hned několik adeptů na vítězství. Po napínavých bojích nakonec pohár pro vítěze zůstal v naší akademii, kdy  náš hráč Honza Klement ve finále těsně porazil Máju Pazderovou z TK Hostýnská. Tuto turnajovou neděli si přišlo zahrát celkem 38 hráčů z různých míst a tenisových klubů. Byly k vidění pěkné tenisové výměny. Další turnajové klání nás čeká na Mikuláše.