logo

Velikonoční turnaj 2016

velikonocni turnaj

První dubnovou sobotu se na venkovních kurtech v areálu zimního stadionu v Kralupech nad Vltavou uskutečnil tenisový turnaj v kategoriích mini+baby tenis a mladší žáci. Před turnajem proběhla ještě dětská tenisová olympiáda pro děti z tenisové školičky.

Ráno bylo chladné, ale slunné a na dětskou olympiádu se dostavily všechny přihlášené děti z naší tenisové školičky. Soutěžili v různých tenisových disciplínách a vášnivě sbírali zasloužené body. Nejvíce bodů získali a na stupínek vítězů se postavili Jakub Nosál (1.), Adam Cakl (2.) a Sára Nosálová (3.).

V půl dvanácté začal dětský turnaj v kategoriích mini+baby tenis. Děti se opravdu snažily, hrály pěkné výměny, rodiče jim u toho skvěle asistovali a radili. Nakonec na vítězný stupínek v kategorii baby tenis povstali v tomto pořadí Vítek Pičman (3.), Nikol Javůrková (2.) a Daniel Rosecký (1.). V kategorii mini tenis Eliška Mráčková (3.), Anička Novotná (2.) a Terezka Koláčková (1.). Vítězové si odnesli krásné medaile i poháry a ani ostatní místa neodešla s prázdnou. Každý hráč si vybral cenu dle svého přání.

V půl druhé odpoledne se už na kurtech rozehrávali hráči ze skupiny mladších žáků. Tohoto klání se zúčastnil i host z konkurenčního klubu TK Kaučuk Kralupy - Tonda Boháč, který turnaj mladších žáků vyhrál 4:0. Druhé místo obsadila Zuzka Mašková za stavu 2:1 a krásné bronzové místo získala Linda Tomášková za stavu 3:0.