logo
banner

Letní tenisový kemp Březnice 2020

Číst dál: Letní tenisový kemp Březnice 2020

Tento prázdninový pětidenní kemp je určen všem příznivcům tenisu, kteří chtějí strávit aktivní dovolenou. Pro celé rodiny i jednotlivce.  

  • soutěž o nejrychlejší podání
  • atraktivní závěrečný turnaj s hodnotnými cenami od firmy HEAD (pro děti i dospělé)
  • celo kempová soutěž
Termín Místo
05. - 10. 07. 2020 Sportcentrum Vitality Březnice
19. - 24. 07. 2020

Tým profesionálních trenérů, pedagogický dozor a odborný zdravotník po celou dobu trvání kempu. 

Bez starostí můžete své děti plně "odevzdat" do našich rukou a to bez Vaší účasti. Stačí je jen dopravit na místo a zpět.

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Maďarsko - tenisový kemp s wellness - podzim 2020

Číst dál: Maďarsko - tenisový kemp s wellness - podzim 2020

Podzimní nabídka tenisového kempu v maďarských lázních Bükfurdo! Podzim je snad nejmíň oblíbeným ročním obdobím a tak jsme se rozhodli Vám a Vašim dětem zpříjemnit podzimní prázdniny v maďarských lázních. Městečko Bük leží v severní části Maďarska, zhruba 470 km od Prahy. Tento tenisový kemp je určen pro jednotlivce nebo celé rodiny (děti pouze s doprovodem). V dopoledních hodinách budeme hrát tenis (3 hodiny, na 4 kurtech, 4 skupiny, 2 trenéři, trénink - sparing). V odpoledních hodinách bude volno pro wellness radovánky přímo v hotelu. Tohoto kempu se můžou zúčastnit i osoby bez hraní tenisu. Blízko hotelu je Aquapark a golfové hřiště. 

Termín Lokalita
28. 10. - 01. 11. 2020 (4 noci) Danubius Health Spa Resort Bük

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Tenisový kemp Břízky - leden 2020

Číst dál: Tenisový kemp Břízky - leden 2020

První kemp v letošním roce 2020 jsme poprvé uspořádali v hotelovém areálu Břízky v Jablonci nad Nisou. V tomto čtyřhvězdičkovém hotelu jsme měli k dispozici 4 tenisové kurty s umělým profi povrchem v pevné tenisové hale. Po vánoční pohodě a pár kilech navíc, s námi tento tenisový víkend strávilo celkem 21 hráčů, malých i velkých. Tenis střídal zase tenis, jen v závěru všichni regenerovali v pěkném hotelovém wellness.

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail